Nieruchomości z regionu

Wyszukiwarka ofert MLS Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

ABA-DW-925 Warszawa, Białołęka, Choszczówka - dom na wynajem

Galeria zdjęć

Opis

REZERWACJA!
Do wynajęcia dom o powierzchni ok. 200 m2, na działce 500 m2, Białołęka-Choszczówka niedaleko linii legionowskiej PKP. W pobliżu sklep Lewiatan, nieco dalej Park Henrykowski z wieloma atrakcjami i rozbudowana infrastruktura miejska: sklepy, restauracje, służba zdrowia, komunikacja MZK.
Komfort mieszkania uzyskujemy dzięki dobrze zaplanowanej powierzchni:
I poziom
SALON z kominkiem i wyjściem na taras, 
KUCHNIA  z jadalnią oraz  spiżąrką, wyposażenie podstawowe sprzęty AGD
WC z prysznicem oraz garderoba  
GARAŻ w bryle budynku
GARDEROBA
II poziom
SYPIALNIE 20m2 (z garderobą), /15 m2 - balkony
GABINET 16 m2
ŁAZIENKA z oknem, wanna i prysznic, pralka
Strych
Czynsz najmu 5400,- plus opłaty za media wdług zuzycia (gaz, szambo, elektryka) średniomiesięcznie ok.1300-zł
Choszczówka otoczona jest Lasami Białołęckimi. Dojazd do centrum Warszawy samochodem zajmuje ok 30 min. Niedaleko domu stacja kolejki - 5 minut rowerem, 15 minut piechota lub autobus 3 przystanki. Trzy linie S-ki jadą w różne rejony Warszawy (S4 jedzie 20 min do dworca Warszawa Gdańska). Dom jest doskonałym rozwiązaniem, aby odpocząć od wielkomiejskiego szumu, obcować z naturą a jednocześnie mieć dobry dojazd do Centrum i w różne rejony Warszawy czy też zorganizować warunki do pracy zdalnej.
Wynajem w formule najmu okazjonalnego.
Przeprowadzimy Państwa przez każy etap procesu najmu. Biuro pobiera opłatę za usługi pośrednictwa. Zapraszamy.
 

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Renata Nocuń-Górska
722 25 25 25
722 252 525
Nr licencji: 6067
renata.nocun@atn24.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 6067

Szczegóły oferty

Symbol oferty ABA-DW-925
Lokalizacja Warszawa, Białołęka, Choszczówka, Brzozowy Zagajnik
Pow. całkowita [m2] 200,00 m²
Ilość pokoi 5
Czynsz najmu 6 000 PLN
Kaucja zabezp. 10000

Nieruchomość

Standard
Garaż w bryle
Ilość balkonów 2
Ilość tarasów 1
Powierzchnia działki [m2] 500 m²
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki kwadrat
Rodzaj domu bliźniak

Pomieszczenia

Ilość pokoi 5