Nieruchomości z regionu

Wyszukiwarka ofert MLS Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

ACE-GS-143770 Zatory, Zatory - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

ZATORY, część działek z bardzo dużym potencjałem. Ze względu na znaczną powierzchnię przeznaczoną do podziału /tj. około 1, 5 i 2 ha/, usytuowanie oraz bezpośredni dostęp do 3 dróg publicznych i 8-mio metrowej drogi wewnętrznej występuje możliwość wykorzystania terenu pod obiekty handlowe, dom weselny, hurtownie, magazyny, warsztat, halę produkcyjną, parking i inne obiekty wielkogabarytowe. Działka o powierzchni  od 10 - 19 arów. Dojazd do działki drogą gminną równoległą do drogi powiatowej / głównej /.   
Działki uzbrojone w prąd elektryczny, w drodze poprowadzony jest światłowód. 
Zatory to miejscowość gminna w której znajduje się Urząd Gminy, Ośrodek Zdrowia, Szkoła Podstawowa, Przedszkole, Urokliwy Zabytkowy Kościółek, Zabytkowy Kompleks Pałacowy z Parkiem, Budynkami Folwarcznymi, Gorzelnią, wiele obiektów handlowych itp. Zatory znajdują się w odległości około 35 km od Warszawy. Szybki dojazd dzięki obwodnicy Serocka lub obwodnicy Wyszkowa. Zatory zlokalizowane są między dwoma rzekami Narew i Bug. 

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Renata Nocuń
Telefon
Telefon komórkowy 722 252 525
renata.nocun@atn24.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 1480

Szczegóły oferty

Symbol oferty ACE-GS-143770
Lokalizacja Zatory, Zatory
Przeznaczenie działki budowlana
Pow. całkowita [m2] 15 000,00 m²
Wymiary działki 110 X 140 m
Cena 1 050 000 PLN
Cena/m2 70.00 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Kształt działki prostokąt
Dojazd asfalt
Prąd na działce