Nieruchomości z regionu

Wyszukiwarka ofert MLS Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

API-GS-141823 Konstancin-Jeziorna, Skolimów - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA KONSTANCIN JEZIORNA NAD RZEKĄ JEZIORKĄ.
  • Działka budowlana z możliwością zabudowy wolnostojącej lub bliźniaczej, położona na wysokiej 3-metrowej skarpie rzeki Jeziorki (teren bezpieczny, nie zalewowy). W miejscu tym rzeka tworzy urocze zakola, o każdej porze roku można obserwować piękno przyrody.
  • Atrakcyjna lokalizacja, ok. 100m od ul. Pułaskiego
  • Konstancin posiada wybitne walory uzdrowiskowe jako jedyne uzdrowisko w województwie mazowieckim w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy ze względu na złoża wód leczniczych i charakterystyczny klimat związany z otaczającymi go kompleksami lasów sosnowych. W Konstancinie znajduje się pełna infrastruktura miejska i Park Zdrojowy z Tężnią Solankową.
  • Media (prąd, woda, gaz,kanalizacja) w ulicy ok. 80m.
POLECAM I ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ!!
 

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Renata Nocuń
Telefon
Telefon komórkowy 722 252 525
renata.nocun@atn24.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 7161

Szczegóły oferty

Symbol oferty API-GS-141823
Lokalizacja Konstancin-Jeziorna, Skolimów, Pułaskiego
Przeznaczenie działki budowlana
Pow. całkowita [m2] 1 775,00 m²
Wymiary działki 28 x 63 m
Cena 1 597 000 PLN
Cena/m2 899.72 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Gaz w ulicy
Woda w ulicy
Dojazd droga gruntowa
Otoczenie tereny zielone miejskie
Prąd w ulicy
Kanalizacja w ulicy