Nieruchomości z regionu

Wyszukiwarka ofert MLS Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

ASK-GS-142822 Miłki, Wyszowate - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Do sprzedaży kapitalna działka na Mazurach z własną linią brzegową o dł. 66 mb. jeziora Buwełno, rej. miejscowości Wyszowate, gm. Miłki, pow. Giżycki, Warmińsko-Mazurskim w połowie drogi między Orzyszem a Giżyckiem.
Idealne miejsce do zamieszkania w klimatycznych, urozmaiconych warunkach przyrody między jeziorami Buwełno i Ublik Wielki.
Jezioro Buwełno o pow. 360 ha, z krystalicznie czystą wodą i obwiązującą na nim strefą ciszy, znajduje się w wyjątkowo cichym, ekologicznie czystym, malowniczym rejonie.
Działka urozmaicona najwyższym w okolicy wzgórzem 127,6 mnpm będącym jej niewątpliwym atutem.
W sąsiedztwie, wzdłuż wsch. brzegu j. Buwełno w ostatnich latach, na dużych działkach powstają jednorodzinne posiadłości, najczęściej z własnymi pomostami na jeziorze i stawami na terenie, natomiast wzdłuż brzegu w kierunku miejscowości Ublik usytuowane są duże prywatne siedliska i kameralne, klimatyczne hotele.
Miejscowy plan pozwala na zabudowę siedliskową na działkach nie mniejszych niż 1 ha.
Szlak Wielkich Jezior Mazurskich ma przebiegać przez jezioro Buwełno i Tyrkło, dalej do jeziora Śniardwy. Połączenie pomiędzy jeziorami Wojnowo i Buwełno już istnieje, pozostało jedynie poszerzenie i pogłębienie - będzie to II pętla szlaku WJM.
Agencja pobiera prowizję. Określenie wartości rynkowej i prawa własności działki opisuje operat szacunkowy. CIEKAWA OFERTA!  DOBRA CENA!  Jedna z ostatnich ofert sprzedaży w tym rejonie!

 

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Renata Nocuń
Telefon
Telefon komórkowy 722 252 525
renata.nocun@atn24.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty ASK-GS-142822
Lokalizacja Miłki, Wyszowate
Przeznaczenie działki siedliskowa, mieszkaniowa
Pow. całkowita [m2] 25 800,00 m²
Wymiary działki 400/60 m
Cena 2 012 400 PLN
Cena/m2 78.00 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki brak
Gaz brak
Woda w drodze
Dojazd asfalt
Otoczenie jezioro i las
Położenie poza miastem
Prąd w ulicy
Kanalizacja brak