Nieruchomości z regionu

Wyszukiwarka ofert MLS Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

ASK-GS-128124 Grębków, Nowa Trzcianka - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Oferuję do sprzedaży piękną zalesioną działkę  rekreacyjna lub pod zabudowę  na wschód od Warszawy.  Posesja graniczy z drogą gminną oddaloną o 1 km od głównej drogi krajowej 2/E30 Warszawa - Terespol i niedaleko zjazdu na planowaną autostradę A2.- węzeł Groszki Stare. Miejscowość podłączona do Stacji Uzdatniania Wody  oraz sieci wodociągowej. Działka spełnia warunek sąsiedztwa o podobnej lokalizacji do dawnego pozwolenia na budowę. Ciche sąsiedztwo: jedno siedlisko, las i grunty orne. Sielska cisza i spokój, a jednocześnie szybka komunikacja z Warszawą i Siedlcami. W odległości ok 2 km zespół szkół, przedszkole publiczne, biblioteka. Duże centra handlowe Kałuszyn (10 km), Siedlce (23 km), Mińsk Mazowiecki (25 km). Działka leży w powiecie Węgrowskim utworzonym w roku 1810 i należącym do tzw „Zielonych Płuc Polski”. Ponad połowę powierzchni powiatu zajmują obszary chronione. Odległość od Warszawy 70 km.

Brak planu zagospodarowania przestrzennego  umożliwia różne inwestycję, jedynie na podstawie pozwolenia na budowę. W planie rozwoju lokalnego dla zabudowy tych terenów (M 1) zaleca się max. 2 kondygnacje naziemne, zabudowę mieszkalna i usługową o charakterze nieuciążliwym, zaleca się wprowadzenie zieleni urządzonej jako trwałego elementu towarzyszącego zabudowie mieszkaniowej i usługowej oraz wykorzystanie zabudowy zagrodowej do celów agroturystyki.

Możliwość podziału na mniejsze działki np. ok 3300 m2 bez konieczności składania podania o warunki zabudowy (dzieli jedynie geodeta).

Atrakcje turystyczne w okolicy
- Zalew Karczunek – plaża – 15 min samochodem
- Stadnina  – 10 min samochodem, 3,5 km
- zaprzęgi konne
- jazda konna

- Muzeum Architektury Drewnianej Regionu Siedleckiego z możliwością organizacji ognisk,  przejazdów bryczką, sesji fotograficznych, plenerów, zjazdów pikników, przyjęć okolicznościowych.
- Stawy rybne

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Renata Nocuń
Telefon
Telefon komórkowy 722 252 525
renata.nocun@atn24.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 5829

Szczegóły oferty

Symbol oferty ASK-GS-128124
Lokalizacja Grębków, Nowa Trzcianka
Przeznaczenie działki siedliskowa
Pow. całkowita [m2] 19 842,00 m²
Wymiary działki 109x168 m
Cena 436 500 PLN
Cena/m2 22.00 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki brak
Woda miejska
Dojazd droga utwardzona
Otoczenie las
Kanalizacja miejska