Nieruchomości z regionu

Wyszukiwarka ofert MLS Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

ACE-GS-30343 Dąbrówka - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Działka w drugiej linii zabudowy. W drodze wszystkie media: prąd, gaz, kanalizacja. Działka objęta MPZP. Po sąsiedzku piękne nowe domy.

Gmina Dąbrówka jest położona w odległości 35 km od Warszawy. Liczy ponad 6,5 tysiąca mieszkańców. Cechuje ją charakter rolniczy z rozwiniętą rekreacją indywidualną. Przez teren gminy przepływa rzeka Bug. Bogactwo regionu stanowią bogate złoża wysokiej jakości iłów, będących surowcem przy produkcji wyrobów ceramicznych i znaczne ilości piasku i żwiru. Sprzyja to powstawaniu zakładów prefabrykacji budowlanej, drogowych, ceramicznych itp. Dla turystów odwiedzających gminę Dąbrówka nie bez znaczenia będą z pewnością bogactwa natury takie, jak rzeka pełna ryb i raków, lasy z grzybami i jagodami czy urozmaicony świat roślinny i zwierzęcy. Czyste środowisko natomiast, z pewnością zachęci do odwiedzenia tych terenów, o każdej porze roku. W zimie, przy obfitych opadach śniegu można uprawiać narciarstwo biegowe bądź po prostu odetchnąć leśnym czy wiejskim powietrzem. Zimowe tu pejzaże, w swoim pięknie niczym nie ustępują mazurskim czy górskim krajobrazom. Bliska odległość od Warszawy, Wołomina, Marek, Radzymina, Tłuszcza czy Wyszkowa, wpływa dodatkowo na atrakcyjność tej gminy. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy wyznaczono nowe piękne tereny pod osiedla mieszkaniowo-usługowe i działki rekreacyjne oraz rozszerzono pas zabudowy przy głównych drogach i ulicach pod firmy usługowe, hurtownie, magazyny, zakłady produkcyjne itp. 

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Renata Nocuń
Telefon
Telefon komórkowy 722 252 525
renata.nocun@atn24.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 1480

Szczegóły oferty

Symbol oferty ACE-GS-30343
Lokalizacja Dąbrówka, Kościelna
Przeznaczenie działki budowlana
Pow. całkowita [m2] 940,00 m²
Wymiary działki 21.53x43.67x21.52x43.67 m
Cena 75 000 PLN
Cena/m2 79.79 PLN

Nieruchomość

Standard
Stan prawny własność
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki brak
Gaz w ulicy
Woda w ulicy
Dojazd asfalt
Otoczenie zabudowa jednorodzinna
Odległość do komunikacji publicznej [m] 500 m
Odl. do sklepu [m] 100 m
Odl. do szkoły [m] 500 m
Odl. do przedszkola [m] 500 m
Położenie przy drodze lokalnej
Prąd w ulicy
Kanalizacja w ulicy