Nieruchomości z regionu

Wyszukiwarka ofert MLS Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

ACE-LW-140031 Konin, Laskówiec-Kolonia - lokal na wynajem

Galeria zdjęć

Opis

Wynajmę obiekt konferencyjno weselny w Koninie. lokalizacja przy trasie wylotowej z Konina do Lichenia gdzie prawdopodobnie każdego roku przejeżdża ok. 2,5mln osób sprzyja prowadzeniu działalności gospodarczej. Wyposażenie Dworu umożliwia podjęcie jednocześnie 250 osób, profesjonalne urządzenia gastronomiczne z zachowaniem ciągów gastronomicznych. 

Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni ok. 0,80 ha z dostępem do wszystkich mediów. Obecnie zabudowana jest w połowie. Na tej części wybudowana jest nieruchomość komercyjna o powierzchni użytkowej 1.166 m2 – z tego piwnica – ok. 195 m2, parter – 580 m2 i piętro – 395 m2.

Nieruchomość zbudowana jest z bardzo dobrych materiałów – cegła poroterm (ściana 25 + styropian + 12,5 ściana), na dachu dachówka ceramiczna, przed nieruchomością parking wyłożony kostką brukową – ponad 1.000 m2. W środku drewniane drzwi, dobra jakościowo instalacja elektryczna, sieć komputerowa, instalacja alarmowa.

W chwili obecnej obiekt jest wykończony w zakresie piwnicy, parteru i części piętra. Piwnica stanowi zaplecze kuchenne, kotłownia, magazyny i zaplecze socjalne dla pracowników. Parter stanowi w pełni wyposażona kuchnia zgodnie w wymogami do prowadzenia lokalu gastronomicznego (ciągi technologiczne), trzon kuchenny z piecem konwekcyjno-parowym, zmywalnia i zaplecze magazynowe. Główną część parteru stanowi sala główna ok. 330 m2, sala mała ok. 35 m2 oraz łazienki i ubikacje (w tym jedna dla niepełnosprawnych) oraz biuro. Piętro wykończone dwa pokoje z możliwością zabudowania piętra o kolejne 11 pokoi (wszystkie instalacje wyprowadzone na piętro). Na wyposażeniu jest ok. 250 krzeseł, 30 stołów i wyposażenie gastronomiczne na ok. 250 osób (Gerlach, Irena, Chodzież), tablica reklamowa podświetlona przy ruchliwej ulicy miasta.

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Renata Nocuń
Telefon
Telefon komórkowy 722 252 525
renata.nocun@atn24.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 6938

Szczegóły oferty

Symbol oferty ACE-LW-140031
Lokalizacja Konin, Laskówiec-Kolonia
Pow. całkowita [m2] 1 166,00 m²
Czynsz najmu 15 000 PLN
Cena/m2 12.86 PLN

Nieruchomość

Standard
Stan lokalu inny
Instalacje bardzo dobre
Rok budowy 2006
Rodzaj lokalu wielopoziomowy
Przeznaczenie lokalu handlowo-usługowy
Dojazd asfaltowa/kostka

Pomieszczenia