Nieruchomości z regionu

Wyszukiwarka ofert MLS Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

AOH-LW-143818 Warszawa, Włochy - lokal na wynajem

Galeria zdjęć

Opis

 Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa, Włochy, 40m2, 2 pokoje, usytuowane na parterze w budynku wybudowanym w 1939r. Wynajem tylko i wyłącznie na cichą działalność, najlepiej na pracownię krawiecką!!! Nie na cele mieszkaniowe!!!
 Akces Nieruchomości oferuje lokal składający się z 2 pokoi o pow. 10 i 24 m2. W obydwu pokojach kraty. Oprócz tego mała łazienka z umywalką, wc i szafką na której można zagrzać wodę w czajniku elektrycznym oraz przedpokój o pow. 4m2. W jednym pomieszczeniu nie ma wyposażenia oprócz dwóch stolików, drugie zaś jest przystosowane do prowadzenia pracowni krawieckiej. Na podłogach w pokojach i przedpokoju znajdują się deski, w łazience terakota. W dużym pokoju kilka lat temu wymieniono okna na plastikowe. Można wywiesić reklamy. Jest możliwość parkowania dla 5 samochodów na terenie posesji za zamkniętą bramą (do godz. 18.00). Z opłat licznikowych dochodzą opłaty za energię elektryczną, zużycie wody, wywóz śmieci i ogrzewanie.
 
W sierpniu 2016 lokal został odmalowany.
 Ogrzewanie elektryczne w lokalu. Opłaty w sezonie letnim to ok. 100zł miesięcznie, w sezonie zimowym ok. 300zł/mc. Kuchni jako takiej brak!

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Renata Nocuń
Telefon
Telefon komórkowy 722 252 525
renata.nocun@atn24.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 16155

Szczegóły oferty

Symbol oferty AOH-LW-143818
Lokalizacja Warszawa, Włochy, Plastyczna
Rodzaj budynku kamienica
Pow. całkowita [m2] 40,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 40,00 m²
Piętro parter
Ilość pokoi 2
Czynsz najmu 1 800 PLN
Kaucja zabezp. 1800
Cena/m2 45.00 PLN

Nieruchomość

Standard
Opłaty wg liczników śmieci, prąd, woda
Ilość pięter w budynku 3
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Hipoteczne
Okna PCV
Instalacje częściowo wymienione
Balkon brak
Rok budowy 1939
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Gaz brak
Woda ciepła - terma
Dojazd asfalt
Otoczenie budynki wielorodzinne
Ogrzewanie elektryczne
Usytuowanie środkowe
Możliwość parkowania tak

Pomieszczenia

Ilość pokoi 2
Wysokość pomieszczeń 3 m

Podobne oferty

Lokal na wynajem,
Warszawa, Targówek

Pow. całkowita [m2]: 42.00

Rodzaj budynku: biurowiec

Piętro: 3p

1 680 PLN

Lokal na wynajem,
Warszawa, Mokotów

Pow. całkowita [m2]: 26.00

Rodzaj budynku: biurowo-usługowy

Piętro: 2p

1 700 PLN