API-MS-143931 Lesznowola, Mysiadło, Mysiadło
- mieszkanie na sprzedaż
Cena: 549 000 PLN
Opis
NA SPRZEDAŻ KOMFORTOWE 2 POKOJOWE Z ODDZIELNĄ KUCHNIĄ MIESZKANIE 51,32M Z GARAŻEM 28,10M, ROZKŁADOWE, DWUSTRONNE (POŁUDNIE-PÓŁNOC) Z DUŻYM BALKONEM-5M, I KOMÓRKĄ-6,35M.
- Atrakcyjna lokalizacja, w sąsiedztwie niska zabudowa wielorodzinna i jednorodzinna, dużo terenów zielonych, cicha spokojna okolica.
- W pobliżu znajduje się nowoczesna Polska Szkoła-Centrum Edukacji i Sportu, 2 przedszkola, poczta, sieć sklepów i marketów, place zabaw dla dzieci, tereny rekreacyjno-wypoczynkowe z pięknym stawem. Ok. 20min. drogi do stacji PKP(miejska strefa biletowa) Mieszkanie położone na 1-szym piętrze w 2-piętrowym budynku z cegły wybudowanym w 1998r w idealnym stanie.
- Wysoki standard wykończenia i wyposażenia, praktyczny rozkład pomieszczeń: pokój dzienny-20,5m, sypialnia-11m, kuchnia-9,2m, łazienka-4,7m, hall-6,2m, balkon-5m.
- Do mieszkania przynależy komórka 6,4 i oddzielny duży garaż 28,10m2 - dodatkowo płatny 30tys.zł..
- Wyposażenie kuchni i meble w sypialni w cenie mieszkania.
POLECAM I ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ.
Nota prawna
testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Szczegóły oferty
Symbol oferty |
API-MS-143931 |
Lokalizacja |
Lesznowola, Mysiadło, Mysiadło |
Rodzaj budynku |
budynek wielorodzinny |
Pow. całkowita [m2] |
51,30 m² |
Powierzchnia użytkowa [m2] |
51,30 m² |
Piętro |
1p |
Ilość pokoi |
2 |
Cena |
549 000 PLN |
Cena/m2 |
10701.75 PLN |
Cena garażu |
30 000 PLN |
Nieruchomość
Standard |
     |
Opłaty w czynszu |
administracja, Części wspólne, fundusz remontowy, konserwacje, sprzątanie, wywóz śmieci |
Opłaty wg liczników |
gaz, prąd, woda |
Ilość pięter w budynku |
2 |
Piwnica [m2] |
6,40 m² |
Stan lokalu |
bardzo dobry |
Stan prawny |
własność |
Okna |
PCV |
Balkon |
loggia |
Ilość balkonów |
1 |
Powierzchnia balkonów/tarasów |
5,00 m² |
Rok budowy |
1998 |
Widok |
na podwórko |
Dojazd |
asfaltowa/kostka |
Otoczenie |
zabudowa mieszana |
Ogrzewanie |
piec dwufunkcyjny |
Usytuowanie |
środkowe |
Pomieszczenia
Ilość pokoi |
2 |
Wysokość pomieszczeń |
2,6000 m |