Nieruchomości z regionu

Wyszukiwarka ofert MLS Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

O firmie

Kim jesteśmy:

Biuro ABACUS TEAM NIERUCHOMOŚCI pracuje na rzecz swoich Klientów obsługując głównie rynek nieruchomości warszawskich. Kierujemy się w swej pracy zasadami etyki zawodowej i dobrem Klientów.

Jak współpracujemy z Klientami:

Sprawdzamy! Dzięki stałemu monitorowaniu trendów rynkowych i analizie potrzeb Klienta w wybranym przez niego segmencie zapewniamy komfort podejmowania decyzji.

Informujemy! Służymy pomocą na każdym etapie realizacji transakcji i dzięki temu pomagamy podejmować trafne decyzje.

Poszukujemy! Indywidualnie współpracując z Zamawiającym poszukujemy optymalnych możliwości i rozwiązań, dbając o wygodę i bezpieczeństwo transakcji

Prezentujemy! .... aż do osiągnięcia sukcesu !

Nasz sposób pracy - umowa na wyłączność:

WYŁĄCZNIE SKUTECZNIE
WYŁĄCZNIE BEZPIECZNIE
WYŁĄCZNIE RZETELNIE

Naszym Klientom rekomendujemy współpracę na zasadach wyłączności, zarówno przy przyjmowaniu nieruchomości do sprzedaży czy wynajmu, jak również przy zleceniu wyszukania odpowiedniej nieruchomości. Taki sposób współpracy zapewnia zaangażowanie pośrednika w realizację zlecenia i komfort obsługi dla Zamawiającego.

Na czym polega umowa na wyłączność:

Umowę z klauzulą wyłączności Zamawiający indywidualnie negocjuje i podpisuje z wybranym biurem pośrednictwa, w którym ma zapewnioną obsługę najwyższej jakości oraz aktywną reklamę swojej oferty. Oferta zawsze zostaje rzetelnie opisana, sfotografowana i przygotowana do sprzedaży. Ponadto oferty na wyłączność są eksponowane w systemie MLS , do którego dostęp mają osoby poszukujące nieruchomości prywatnie jak również pośrednicy, którzy polecają nieruchomość swoim Klientom. Zwiększa to szanse szybkiej sprzedaży i uzyskania optymalnej ceny.

Dobra znajomość oferty pozwala na:

  • sprawne prowadzenie akcji promocyjnej
  • skuteczną reklamę i prezentację osobom zainteresowanym zakupem
  • dotarcie do szerokiego kręgu odbiorców, przy jednoczesnym wykluczeniu klientów, których oczekiwań nie spełnia
  • szybszą sprzedaż i komfort zakupu


W trakcie wykonywania usługi na rzecz Klienta przy umowie z klauzulą wyłączności, oprócz czynności podstawowych tj. eksportowania ofert do internetu i prezentacji obiektu potencjalnym nabywcom - w porozumieniu z Klientem proponujemy:

  • umieszczenie oferty w systemie MLS nieruchomości
  • wykupienie ogłoszeń premiowanych gwarantujących najlepsze miejsca przy wyszukiwaniu ofert na portalach internetowych
  • promocji oferty w prasie specjalistycznej
  • umieszczanie na nieruchomości banerów reklamowych
  • pomocy w negocjacjach i organizacyjnym przygotowaniu transakcji


Umowa z klauzulą wyłączności rekomendowana jest przez Ministerstwo Infrastruktury jako skuteczna, bezpieczna i sprawdzona forma współpracy.

System MLS nieruchomości:

jest systemem informatycznym skupiającym oferty na wyłączność różnych biur nieruchomości. System jest nadzorowany przez Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i uczestniczy w nim blisko 400 firm obrotu nieruchomościami. Dzięki temu informacja o ofercie dociera błyskawicznie do wszystkich biur znajdujących się w tym systemie, a poprzez nie do klientów obsługiwanych przez te biura.

Dzięki współpracy w systemie wymiany ofert MLS możemy sprawnie realizować Państwa zlecenia. Mają Państwo pewność, że oferta jest rzetelnie przygotowana, dokładnie opisana, zawiera dokumentację fotograficzną, jest aktualna i wiarygodna. W ten sposób przygotowana oferta zwiększa komfort sprzedaży oraz zakupu. W systemie MLS prezentowane są nieruchomości oferowane na zasadzie wyłączności przez poszczególne biura pośrednictwa. Zgodnie z zasadami MLS wszyscy pośrednicy mają prawo i obowiązek współpracować w procesie sprzedaży i rekomendować ofertę swoim Klientom popytowym.